Garaże blaszane

Już od ponad 12 lat świadczymy usługi z zakresu produkcji i sprzedaży wysokiej jakości garaży czy wiat i hal blaszanych.

Konstrukcje są zabezpieczone przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak deszcz czy śnieg.

Są lekkie, ale jednocześnie wytrzymałe, dlatego doskonale sprawdzą się jako domowy warsztat, mały magazyn czy pomieszczenie dla naszych pojazdów.

Konstrukcje możemy wyposażyć w m.in. bramę uchylną (dzięki czemu świetnie sprawdzi się jako garaż blaszany), jednospadowe lub dwuspadowe dachy czy dodatkowe drzwi uchylne i okna. W razie potrzeb, możemy również zmienić parametry naszych garaży.

Produkujemy także bramy garażowe, wiaty i hale oraz specjalne kojce dla psów,

które wykonujemy z najwyższą starannością, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów.

Wielkość i kolor dachu kojców dla psów, jest ustalana indywidualnie z klientem. Ponadto, nasze konstrukcje można pomalować na dowolne kolory, by odpowiednio pasowały do Państwa przestrzeni.

Jako doświadczony producent, staramy się, by nasze produkty wytrzymały przez wiele lat.

dlatego staramy się, by jakość naszych garaży, hal, wiat i kojców była jak najwyższa. Aby zapewnić konstrukcji sztywność, używamy specjalnej blachy trapezowej, która dzięki swojej wytrzymałości, jest dzisiaj często używana przez producentów.

jakość - dowiedz się więcej

Przykładowe realizacje

sprawdź wszystkie realizacje

Nasza firma znajduje się w Przechlewie (województwo pomorskie)

ale podejmujemy się zleceń na całą Polskę. Zapewniamy atrakcyjne ceny naszych konstrukcji oraz fachowe wsparcie przy montażu i transporcie.